Rooster  2020/2021

Maandag

Dansschool nr. 8

09.00 - 10.00 uur: Zumba Gold

15.30 - 16.30 uur: Kids Dance 7+ (VOL)

16.45 - 17.45 uur: Modern Jazz 10+

18.45 - 20.00 uur: Ballroom (Zilver)

20.00 - 21.15 uur: Stijldansen (Goud/Goudster)

21.15 - 22.15 uur: Zumba

Dansstudio nr. 6              

15.30 - 16.30 uur: Streetdance 7+    

16.45 - 17.45 uur: Modern Jazz 13+

18.10 - 19.10 uur: Hiphop (Adults)

19.20 - 20.20 uur: Modern Jazz (Adults)

20.30 - 21.30 uur: Latin Solo (Adults)

Dinsdag

Dansschool nr. 8

13.15 - 14.15 uur: Zumba

16.00 - 17.00 uur: Tai Chi

19.00 - 20.15 uur: Line Dance (Vergevorderden)

20.15 - 21.30 uur: Line Dance (Gevorderden)

21.35 - 22.50 uur: Stijldansen (Topkl./ Recr.)

Dansstudio nr. 6

15.30 - 16.30 uur: Klassiek Ballet 4+

16.30 - 17.30 uur: Hiphop 13+

19.00 - 20.15 uur: Stijldansen (Zilverster)

20.15 - 21.30 uur: Stijldansen (Brons)

de Bolder, Zwolle 

18.45 - 19.45 uur: Hiphop 13+

19.55 - 20.55 uur: Modern Jazz (Adults)

21.05 - 22.05 uur: Hiphop (Adults)

Woensdag

Dansschool nr. 8

09.00 - 10.00 uur: Zumba Gold

14.30 - 15.45 uur: Ballroom 55+

18.10 - 19.10 uur: Zumba

19.15 - 20.30 uur: Stijldansen (Zilverster)

20.35 - 21.50 uur: Stijldansen (Topklasse)

Dansstudio nr. 6

19.00 - 20.15 uur: Line Dance (Gevorderden)

20.30 - 21.30 uur: Urban Fit

Donderdag

Dansschool nr. 8

13.30 - 14.45 uur: Line Dance 50+

19.00 - 20.00 uur: Zumba

20.10 - 21.25 uur: Line Dance (Vergevorderen)

20.10 - 21.25 uur: Line Dance (Beginners)

21.35 - 22.50 uur: Stijldansen (Topkl./ Recr.)

Dansstudio nr. 6

15.30 - 16.30 uur: Streetdance 7+

16.30 - 17.30 uur: Boys Dance 7+

18.30 - 19.30 uur: Boys Dance 10+

19.35 - 20.35 uur: Hiphop (Adults) - VOL

20.40 - 21.40 uur: Commercial (Adults) - VOL

Vrijdag

Dansschool nr. 8

14.45 - 15.45 uur: Streetdance 10+ (VOL)

16.00 - 18.00 uur: Musicalschool 7+ (tm 15)

19.15 - 20.30 uur: Stijldansen (Techniek)

20.35 - 21.50 uur: Stijldansen (Goudster)

Dansstudio nr. 6

14.45 - 15.30 uur: Kids Dance 4+

15.45 - 16.45 uur: Hiphop 13+

17.00 - 18.00 uur: B-unique

18.10 - 19.10 uur: B-united

19.15 - 20.30 uur: Stijldansen (Zilverster/Goud)

20.35 - 21.50 uur: Line Dance (Gevorderden)

Zaterdag

Dansschool nr. 8

11.00 - 12.00 uur: Zumba

17.45- 19.00 uur: Stijldansen (Brons)

19.00 - 20.15 uur: Stijldansen (Topklasse)

Dansstudio nr. 6

14.00 - 15.00 uur: B-extreme

15.15 - 16.15 uur: Streetdance 10+

© 2018 by Dansschool Bruinewoud