Rooster  2021/2022

Maandag

Dansschool nr. 8,   Wezep

09.00 - 10.00 uur: Zumba Gold

18.45 - 20.00 uur: Ballroom - Zilverster

20.00 - 21.15 uur: Stijldansen - Goudster

21.15 - 22.15 uur: Zumba

Dansstudio nr. 6,    Wezep              

15.30 - 16.30 uur: Streetdance - 7 tm 10   

16.45 - 17.45 uur: Modern Jazz - 10 tm 16

18.00 - 19.00 uur: Hiphop - Adults

19.10 - 20.10 uur: Modern Jazz - Adults

20.20 - 21.20 uur: Latin Solo - Adults

21.30 - 22.30 uur: Commercial - Adults

 
 

Dinsdag

Dansschool nr. 8,    Wezep

13.15 - 14.15 uur: Zumba

16.00 - 17.00 uur: Tai Chi

19.00 - 20.15 uur: Stijldansen - Zilver

20.15 - 21.30 uur: Line Dance - Gevorderden

21.35 - 22.50 uur: Stijldansen - Topkl./ Recr.

de Bolder, Zwolle 

18.45 - 19.45 uur: Hiphop - 13 tm 16

19.55 - 20.55 uur: Modern Jazz - Adults

21.00 - 22.00 uur: Hiphop - Adults

 

Woensdag

Dansschool nr. 8,     Wezep

09.00 - 10.00 uur: Zumba Gold

14.30 - 15.45 uur: Ballroom - 55+

18.10 - 19.10 uur: Zumba

19.15 - 20.30 uur: Stijldansen - Zilverster/Goud

20.35 - 21.50 uur: Stijldansen - Topklasse

Dansstudio nr. 6,     Wezep

16.00 - 17.00 uur: Choreografie & Freestyle

19.00 - 20.15 uur: Line Dance - Gevorderden

20.30 - 21.30 uur: Urban Fit

 
 

Donderdag

Dansschool nr. 8,    Wezep

13.30 - 14.45 uur: Line Dance - 50+

16.45 - 17.45 uur: Boys Dance 7+

19.00 - 20.00 uur: Zumba

20.10 - 21.25 uur: Line Dance - Vergevorderen

21.35 - 22.50 uur: Stijldansen - Topkl./ Recr.

Dansstudio nr. 6,     Wezep

16. 45 - 17.45 uur: Streetdance - 7 tm 10

18.20 - 19.20 uur: Boys Dance - 10 tm 16

19.30 - 20.30 uur: Hiphop - Adults

20.40 - 21.40 uur: Commercial - Adults

 

Vrijdag

Dansstudio nr. 6,     Wezep

14.45 - 15.30 uur: Kids Dance - 4 tm 7

15.45 - 16.45 uur: Hiphop - 13 tm 16

17.00 - 18.00 uur: B-unique

18.10 - 19.10 uur: B-united

20.35 - 21.50 uur: Line Dance (Gevorderden)

Zaterdag

Dansschool nr. 8,      Wezep

10.00 - 10.45 uur: TikTok 10+

11.00 - 12.00 uur: Zumba

19.00 - 20.15 uur: Stijldansen (Topklasse)

Dansstudio nr. 6,      Wezep

10.00 - 11.00 uur: Kids Dance 7+

11.00 - 11.45 uur: TikTok 7+

13.00 - 14.00 uur: B-excited 

14.10 - 15.10 uur: B-extreme

15.15 - 16.15 uur: Streetdance 10+